Nov 1, 2010

Lemmik blogid ja ilugurud

Alustan siis blogidest, mida loen. Enamus on siiski Eesti blogid :)

Alustan siis Ms.Marley'st. Kelle sissekandeid ma jumaldan. Sest on aru saada, et inimesele meeldib kirjutada ja jutt on alati hästi pikk. Loeks nagu ajakirja. Ning samuti ta enda õmmeldud riided on 10x ilusamad, kui need mis poest leiab. Tema pildid on alati väga hästi töödeldud ning nagu professionaali tehtud. Samuti leian temas endaga sarnaseid tõekspidamisi.

Mulle meeldib lugeda ka want to love my hair blogi. Mulle meeldib see blogi, sest huvitav on lugeda, kuidas erinevate toodetega juuksed muutuvad. Ning peale seda, kui ta lõikas 5cm on juuste otstest maha näevad juuksed tunduvalt ilusamad ja tervemad välja. Ma imestan, et tal nii vähe jälgijaid on, sest minu arust on tal väga huvitav blogi :)


Üks väga inspireeriv blogi on ühe noore tüdruku blogi ning kindlasti kõik teavad kellest ma räägin - SequinMagazine. Ta on kõigest 17 ja ta on oma blogiga nii kaugele jõudnud tänu oma omapärasele stiilile. Hiljuti käis ta NY's ning ainult 5 inimest valiti välja, kes saab minna TeenVogue'i ning tema oli üks neist siis. Väga huvitav ja inspireeriv ;) Väga kasulikku nõu jagab näiteks Karmen, kes räägib stiilist ja erinevatest kehakujudest.
Esimesi youtube gurusid, keda jälgima hakkasin on BeautifulYouTv ning nüüd on tal blogi ka. Alguses, kui ta videosid vaatama hakkasin siis ei teadnudki, et ta on eestlane. See oli tore üllatus, kui teada sain. Ta vanemad videod on väga head ja huvitavad, kuid kahjuks ta viimased videod on väga ühekülgsed.Üks blogi, mida hiljuti olen hakkanud lugema ja keda kindlasti kõik teavad on Fornakorucci. Nagu ma olen aru saanud siis seda blogi kirjutavad kaks tüdrukut. Üks neist õpib Inglismaal ülikoolis ning seda on huvitav lugeda, sest olen isegi mõelnud Inglismaale kolimisest.
Üks veel ,keda kindlasti paljud teavad on Kertiii blogi. Ta blogis olevad pildid on jube hästi töödeldud. Ning ta juuksed on uskumatult ilusad, väga heledad blondid ja ta teeb juustesse lokke, mis teevad ta juuksed veel ilusamaks. Mu lemmik lehekülg, mida õhtuti sirvida on fotoblogi ja selle autor on samuti eestlane. Need pildid, mida ta oma leheküljele üles paneb ei ole küll tema tehtud, kuid väga huvitav on vaadata neid.

Liigun nüüd välismaale...

Mu lemmmmik blogi on DulceCandy oma, tal on ka youtube's kanal, kuid seda ma ei jälgi eriti. Praegu ootab ta oma esimest beebit ja niimoodi võiks kõik rasedad riietuda. Ta käib nii hästi riides, et tahaks ta garderoobi kallale minna :D Ta igapäevane meik on viimase peal, tõeliselt kaunis naine.

Siis üks youtube guru Holly Ann-Aeree, kes elab USAs ning ta on meeletult kena naine. Lemmik iluguru youtube's ning ta videod on ka huvitavad. Ning meigi tutorial'id on väga lihtsad, kuid samas väga ilusad. Tal on ka blogi siin ;)Need on siis leheküljed, mida ma kõige tihemini külastan.

Tänan neid, kes lugesid ja oma arvamuse ka kommentaaridesse jätavad :) EstonianBeauty

1 comment:

Anonymous said...

Jälgin ka DulceCandy blogi juba ammu ja väga viis blogi on :)