Nov 3, 2011

Viimased ostud

Hei,
Niisiis mu viimased ostud..
Olen neid ka nüüd tükk aega kasutanud


Lumene Radiant Touch 2in1 Detoxifying Mask&Micro scrub. See on siis koorija ja mask ühes. See on väga hea lõhnaga. Aga minu meelest ta koorija küll pole pigem ikka mask. Sest ta ei koori nahka. Kui seda näole kanda siis on mõni üksik tera sees, aga sellest ei piisa koorimiseks. Maskina ma ei oska ka eriti kiita ega laita.
Ning sinna juurde ostsin ka Lumene Radinat Touch näovee.

Siis ostsin veel Lumene Crystal Radiance primeri. Niisutav kreem näole. Seda võib siis kanda enne jumestuskreemi aga võib seda ka jumetuskreemi hulka segada. See kreem on selline kerge roosa pärlmutter läikega ning annab näole ka sära juurde. Mina olen seda enne meiki kasutanud. Aga ma pole seda nii palju kasutanud, et saaks arvustust teha.Ma olen ammu tahtnud osta endale valget silmapliiatsit ja nüüd siis ostsin.Artdeco valge silmapliitas. Mulle meeldib, et see teeb silma palju avaramaks ning meigi heledamaks. Soovitan ;)

Kuna mu MaxFactory peitekreem sai otsa siis tahtsin midagi uut proovida. Sel ajal, kui ostsin BeYu peitekreemi siis oli see allahinnatud Ideaal Kosmeetikas ning tahtsin proovida seda. Ta katab paremini, kui Maxfactory oma. Aga ma ei ütleks, et ta midagi väga erilist oleks milleta hakkama ei saaks. Ma tahaks hirmsalt proovida YSL peitekreemi, aga pole raatsinud endale veel osta seda. Võibolla järgmine kord, kui peitekreem otsa saab?

Mulle meeldib BeYu juures see, et tal on see pintsel otsas. Mina ostsin toon 2, mis oligi kõige heledam. Imelik oli see, et BeYul oli väga väike tooni valik. Valida oli ainult 3 tooni vahel.
Siis ostsin veel kaks silmalaineri pintslit. Õigemini ostsin ühe silmalaineri jaoks.

Otsin Make Up Store 102 eyeliner pintsli, mis on hästi peenike ning seda on väga hea laineri jaoks kasutada.

Siis ostsin Artdeci silmalaineri pintsli kunstripsmete eemaldaja jaoks. Sellega on hea kunstripsmete piirile eemaldajat kanda.
Siis ostsin kunstripsmed, mis käivad ääres. Hästi head, et natuke rohkem tihedust lisada ripsmetele, aga väga suurt effekti nendega ei teki. Ostsin veel teised ilumessilt :)

Ning ka kunstripsmete eemaldaja ostsin ka.

Teen ka mingi aega pildi, kuidas need välja näevad ;)

Tahtsin veel küsida, et kui ma sellist sorti postitusi teen, kas peaksin hinnad ka lisama juurde?

EstonianBeauty ;)

2 comments:

Tolmu Rull said...

Hindu oleks hea teada küll...

EstonianBeauty said...

Järgmine kord üritan meeles pidada ja lisan ka hinnad juurde ;)