Jun 30, 2011

MaxFactor

MaxFactory kosmeetika tooteid ostan ma päris tihti. Nad tulevad aeg-ajalt väga huvitavate uute toodetega välja ning nende tooted on kvaliteetsed. Ning ka hind on väga mõistlik. Maxfactory toodetest on mul pragu 2 jumestuskreemi, peitekreem, huulemarker, huuleläige, küünelakk ja silmalainer.Mõlemad jumestuskreemid on head, kuid natuke erinevat sorti.

MaxFactor Lasting Performance on paksemat sorti. See on parema katvusega ja jätab matima mulje. See sobib pigem vast talveks, kui ilmad on külmemad.


MaxFactor Second Skin foundation. See on vedelam ja jätab nahale hästi õhukese kihi jumestuskreemi. Vähese katvusega, kuid ta jätab näole väga ilusa kuma. Üks huvitavamaid tooteid on huulemarker - lip tint. See tuli nüüd natukese aja eest poe lettidele. Teadsin juba, et see peaks tulema ning ostsin selle samal päeval kui ta poodi jõudis. Huulemarker näebki välja nagu täiesti tavaline marker, kuid ta on mõeldud huultele. Toonid on selles sarjas küllaltki tumedad. Ise ma ostsin tooni 04. See oli kõige heledam roosadest toonidest, väga naiselik toon.
Huulemarkerit kasutades peavad huuled hästi terved olema. Minu arust ta natuke kuivatab huuli. Alati võib muidugi huulelaiget või palsamit peale panna.
Hind ei ole tal ka kuigi kõrge - see maksab 10 eurot sentidega.
Samuti kasutan ma MaxFactory Liquid silmalainerit. Silmalaineri ots on paksemat sorti, ta ei ole see päris õhukese triibu jaoks. Muidu on ta silmalainer nagu iga teinegi, kuid mulle meeldib et püsib kaua värskena. Arvestades, et ma olen kasutanud seda 4-5kuud ja see siiamaani töötab.
Vahel kasutan ma ka MaxFactory mini huuleläiget. See on pruunikas. Hästi ilus on kui huuled on värvitud tumedamat roosat ja pruun huuleläige on peal. Roosa kumab läbi - väga ilus.


EstonianBeauty ;)

4 comments:

Sandra said...

Ma andsin sulle just Best Blogger Award-i, kõik selle kohta on mu viimases postituses ;)

EstonianBeauty said...

Aitäh ja palju õnne!
Ma ei tea mul on mingi jama siin bloggeris. Enda artiklite alla saan ma kommentaare panna, aga teistele saan ainult anonüümselt. Ta ei tunnista mu Google accounti millegi pärast

LiisK said...

Ma proovisin ka seda huulemarkerit - harjumatult vesine ja rasvavaba. Lõhn veidi häiris :S

EstonianBeauty said...

Huulemarker oli tõesti harjumatult kuiv :)