Nov 1, 2012

Mõned uued tooted

Hei :)

Olen teinud mõned uued ostud ja mõtlesin ka teiega neid jagada :)
Ostsin kaubamajast sellise komplekti, kuhu kuulusid Rich šampoon, palsam(mõlemad 250ml) ja juustesse jäetav õli seerum. Ma olen šampooni ja palsamit enne kasutanud ning jäin väga rahule! Esiteks  need lõhnavad väga hästi ja see lõhn jääb juustele külge ka. Ning need on niisutavad ning jätavad juuksed hästi siledaks. Tavaliselt ma kasutangi, kas Rich tooteid või siis Organixi omi. Kuigi tihemini olen viimasel ajal ostnud just Rich tooteid. Kuidagi nendega olen rohkem rahule jäänud.
Selle õli ma ostsin esimest korda, sest ilmad on külmemad ja tunnen, et juuksed vajavad lisa niisutust. Ning pikemate juustega kipuvad ju otsad eriti kuivaks jääma. Ma olen teinud igast erinevaid õlimaske, mis tuleb  pärast siiski maha pesta juustest, aga juustesse jäetav õli - see on minu jaoks esmakordne kogemus. Ma tean, et paljud kiidavad seda Rich õli(60ml) ja sellepärast ka ei tekkinud kõhklust ostes. See lõhnab samuti väga hästi ja on kergelt tsitruse lõhnaline. Seda tuleb siis kahjustatud osale masseerida. Selle pudeli otsas on pump ja lasengi peopesale ühe pumbatäie õli ning hõõrun käte vahel laiali ning siis keskendun juusteotstele. Ma olen mitu korda ära ehmatanud, sest juukseotsad jäävad esialgu kergelt õliseks, aga mingi aja pärast see imbub sisse vist. Igatahes õliseks pole kunagi tulemus jäänud ja olen nii rahul sellega! Juukse otsad on palju siledamad ja ma ei muretse oma juuste pärast, kui välja lähen. Annab kuidagi rahulikuma tunde, kui tead, et juuksed on õliga niisutatud :) Praeguste ilmadega on see isegi hädavajalik! ;) Kõik need kolm asja olid 23 eurot sentidega :)
Üks toode, mis on minu kapis alati hädavajalik on kuivšampoon. Ma kasutasin väga kaua Lushi kuivshampooni, mis lõhnab oivaliselt, kuid seda on väga paha juustele kanda. See on pudelis ning seda tuleb raputada juustele. Paratamatult läheb kuskile rohkem või vähem ja siis see jääb ebaühtlasem. Kui seal ees oleks sõel siis oleks see mugavam.
Mingi aeg tagasi, kui batiste veel selveris müügil oli siis ostsin katsetuseks ühe väikese pudeli ning imestasin, kuidas ma siiamaani ilma selleta hakkama olen saanud :P Lushi kuivšampoon on mul kahjuks seisma jäänud ja olengi hakkanud batistet ostma. Eriti meeldib mulle see Blush, sest selle on hästi hea lõhn. Seda tuleb siis pihustada juustele, mina ootan natuke mõjumist ja siis hõõrun kätega laiali. Ning juuksed tunduvad kohe kergemad ning värskemad. Ilmselgelt kuivšampoon ei asenda juuste pesemist, aga see on ideaalne värskendamine. Ma olen väga rahul ning kui juba proovid ära selle siis jäädki ostma seda, sest see on nii mugav :) Üks asi, mis mulle ka meeldis on see, et neil on ka mini toode, sest seda on palju mugavam kaasas kanda, kui näiteks reisima lähed :)
Üks uus asi, mis mul veel on Hugo Boss Orange Charity edition. See on nii mõnusa lõhnaga. Kui ma selle sain ja see lõhn mul käe peal oli siis terve päev ainult nuusutasin seda :P Tõesti väga mõnus lõhn ja pigem magusama poolne. Hinda ei oska öelda, sest see oli väike kink üllatusena :)


 EstonianBeauty

No comments: