Feb 6, 2012

Minu meigikoti sisu

Hei,
teen postituse oma meigikoti sisust. Loomulikult ma ei kanna kõike neid asju igapäev endaga kaasas. Kaasas ma kannan rohkem näiteks ripsmetušši või huulepulka. Ning siin meigikotis on asjad, mida ma kasutan kui ma igapäevast meiki teen. Muidu on mul suurem valik olemas, mida ma ei kasuta nii tihti.

Niisiis esimene pilt ongi mu kosmeetikakotist, kus ma neid asju hoian :)Kõige rohkem kasutan ma blistexi huulepalsamit, aga eos huulepalsam on ka väga hea. Kuid blistexi huulepalsamit on mugavam jope taskus hoida :)Siin pildil ripsmetušš, mida momendil kasutan. Siis erinevad pliiatsid, näiteks kaks silmapliiatsit, kulmupliiats ning ka lainer.
Need on pintslid, mida kõige tihemini kasutan. Ma ei kanna neid kaasas ega hoia ka neid kosmeetikakotis, aga mõtlesin et näitan ka need ära. Paremalt: ELFi põsepuna pintsel, Make Up Store laineri pintsel 102 ning HM pintsel.


Mu põsepuna :)
Mu kulmu tooted :)

Sinine on Lumene kulmupliiats toon 2, ma kasutasin seda siis kui tahan rohkem hajutatud kulme.

Siis mu ELFi eyebrow kit, kõige lemmiku kulmutoode. Sellega saab ilusti kulmud välja joonistada ning tulemus jääb väga kena.

Samuti kasutan ma ELFi treat&tame, mis hoiab kulmukarvad ühel kohal. See on hea ka sellepärast, et see annab ka kulmudele värvi.Väga tihti kasutan ka Avoni silmalau komplekti. Vasakpoolsemat kaht tihemini. Heleroosat silmade sisenurgas ning pruunikat tooni silma välinurkades
Huulepulk on ELFi Classy ning pliiats on Make Up Store Gum. Neid kasutan kõige tihemini, kui huuli värvin
Mu praegune peitekreem.
EstonianBeauty

4 comments:

Sandra said...

Kena kott. :)
Kas see peitekreem on hea?

Karolin S said...

Mis tooni on elfi kulmukomplekt?

Anonymous said...

Mis point sellel ELF'i Trea & Tame'il on ? Jäi arusaamatuks. : )

EstonianBeauty said...

Sandra: See on normaalne, aga mitte midagi erilist :)

Karolin S: Minu oma on toonis dark

Krissu: See on põhimõtteliselt kulmutušš, see annab värvi ja hoiab kulmukarvad omal kohal :)